ovečky, budou zase volby!

26.4.2022 -sandokan-

zpět

Dokud budou ovečky ochotné hrát ve volbách hru těch gaunerů, co jsou u moci zvanou „zastupitelská demokracie“, nikdy změna nepříjde. Někdo to potřebuje vysvětlit polopatě? Svou účastí na tomto podvodu na občana zvaném „volby“ tento podvod těm gaunerům pouze legitimizujete. Dáváte jim vlastně najevo, že jste poslušné ovečky a hlavně hloupé ovečky!

Řešení? Nečekat na volby!

Je třeba si vrámci volebních obvodů, okrsků či jiných legitimních celků zvolit vždy jednoho zástupce úředníka, který přednese těm gaunerům požadavky občanů, na kterých se mezi sebou hlasováním domluví a předem je zveřejní. To je totiž demokracie! Ať si občané sami rozhodují.

Může dnes člověk, který je schopen racionálního myšlení a není však zároveň příliš líný trochu myslet vůbec vážně uvažovat o tom, že by volby dle pravidel těch gaunerů mohly cokoli radikálně změnit? Nemůžete vyhrát nad gaunerem v soutěži, kde určuje pravidla gauner a navíc, určuje i zpětně!

Po mém soudu vhodným způsobem by bylo vyzvat k tomuto kroku na každé demonstraci, veřejné akci. Svolavatel akce, který toto nebude chtít udělat, bude s největší pravděpodobností stejný dobytek jako Fiala a spol a nemá tedy žádný smysl na jeho akce chodit a jej následovat, pokud chcete změnu!

Pokud změnu nechcete, dál choďte volit své zástupce

Oni se vám hned po volbách do tváří vysmějí tím, že budou dělat přesný opak toho, co chcete. A je celkem jedno, zda to bude Fiala či jiný dobytek.

Proč už dávno lidé neřeší své věci sami a nechají se buzerovat tou fialovou špínou?

-sandokan-

zpět