Obrovská továrna na výrobu biologických zbraní pod závodem ocelárny Azovstal a zbraně soudného dne

29.4.2022 – novarepublika.online

Proč jsou boje v Mariupolu tak zarputilé? Proč raketový útok na nádraží Kramatorsk tak rychle zmizel z médií? Proč USA mlčí o občanech USA, kteří zahynuli na Ukrajině? Kolik vojáků NATO je skutečně aktivních na straně Kyjeva na Ukrajině?

Západní „pokrytí“ ruské operace musí být označeno přinejmenším za útržkovité. Na začátku ruské operace na Ukrajině, kdy byly napadány cíle rozeseté po celé zemi, se to zdálo svévolné až nepochopitelné. Pak se ukázalo, že tyto cíle byly biolaboratoře, které tam instalovaly a provozovaly západní státy. Panika ve Washingtonu byla velká z obavy, že se ukáže, co se tam vlastně dělalo.

Spojení prezidenta Bidena a jeho syna Huntera s biolaboratořemi a jejich financováním už v USA dělají vlny, ale jsou tam sotva zmiňovány. Není divu, protože zajištěné dokumenty dokazují, že se na provozu těchto biolaboratoří podílejí i němečtí občané.

Zdá se, že je obtížné vysvětlit koncentraci brigád Azov v Mariupolu. Ostatně toto přístavní město na Azovském moři bylo velmi rychle odříznuto od okolního světa. Přístup z moře je také pod kontrolou Ruska, protože prochází Kerčským průlivem. Kyjevští vojáci jsou obklíčeni a odříznuti od zásobování. Neexistuje tedy žádný strategický důvod pro tamní urputné boje.

Každý racionálně uvažující člověk by musel kapitulovat už proto, aby ušetřil civilní životy. Ale je tomu naopak. Jednotky Azov používají civilisty jako živé štíty, což zajišťuje, že ve městě dojde k těžkým škodám a mnoha úmrtím.

Mezitím byli z velké části vyhnáni z města a stáhli se do areálu velké ocelárny „Azov Steel“ na okraji města. Dělají to s vědomím, že Rusko nechce ostřelovat a ničit tento důležitý průmyslový závod. Co je ale na tom zvláštní?

Zpráva o nejvyšší výbušnosti v originále

V tomto ohledu se podívejme, co hlásí vedení DPR, tedy nové východoukrajinské republiky. Nutno podotknout, že tyto informace nebyly (zatím) potvrzeny jinými zdroji. Co je však potvrzeno je, že americký generálmajor byl zajat právě tam, když se snažil uniknout z kotle.

Jmenuje se americký generálmajor Roger L. Cloutier. Zde je tedy zpráva v originále:

„Pod průmyslovou oblastí Azovstal, kterou vlastní oligarcha Rinat Achmetov, údajný nemanželský syn bývalého ukrajinského prezidenta Kučmy, se nachází 24 km tunelů ve hloubce až 30 m. Je tam tajné zařízení NATO PIT-404 a tajná laboratoř biologických zbraní NATO. V zařízení PIT-404 jsou důstojníci NATO a tunely jsou vybaveny systémem obrněných bunkrů.

 

V budově je asi 240 cizinců, včetně důstojníků NATO a francouzské cizinecké legie a také zaměstnanců biolaboratoře. Jejich stráže, financované Achmetovem, čítá až 3000. Biolaboratoř pod závodem Azovstal v Mariupolu v takzvaném zařízení PIT-404, které vybudovala a provozuje společnost Metabiota, společnost s vazbami na Huntera Bidena, Rinata Achmetova a Volodymyra Zelenského.

 

V laboratořích tohoto zařízení byly provedeny testy biologických zbraní. Tisíce obyvatel Mariupolu se v těchto hrozných testech staly „pokusnými králíky“. A na těchto nehumánních experimentech se podíleli především západní „specialisté“.

Francouzští zpravodajští důstojníci a důstojníci speciálních jednotek nemohli dostat své kamarády z Mariupolu. To je důvod, proč Macron tolikrát volal do Kremlu a žádal o „humanitární koridory“.

 

Při záchranné operaci zemřeli někteří francouzští zpravodajští důstojníci. Šéf francouzské rozvědky Eric Videaux byl odvolán 31. března 2022 za neúspěchy francouzské rozvědky ve válce na Ukrajině.

 

Důstojníci z USA, Kanady, Německa, Francie, Itálie, Turecka, Švédska, Polska a Řecka jsou nyní uvězněni v kobkách Azovstalu. Americký generálporučík Roger Clothier, nedávno zajatý Lidovými milicemi DNR ze sestřeleného vrtulníku, byl vypátrán ruskou GRU a SVR v Mariupolu z vnějšího sledování jeho milenky v Turecku v Izmiru. Ukrajinský státní příslušník, zpravodajské službě známý jako Klute, generála vždy doprovázel jako cestující manželka, důvěrnice a tlumočnice. Jakmile byla přijata informace, že tato žena dorazila do Mariupolu v Rusku zahájil vojenskou operaci a zablokoval město.”

Západ bude muset leccos vysvětlit

Přestože tato zpráva dosud nebyla nezávisle potvrzena, mnohé vysvětluje. Normálně USA považují každého zabitého občana USA za důvod k válce. To neplatí pro Ukrajinu. I když Rusko zničilo výcviková střediska u Lvova, kde zahynulo celkem pozoruhodné množství západních vojáků, žádná západní země nic neřeší. Ani nemohli, protože pak by museli přiznat, že na Ukrajině operují aktivní síly NATO.

Totéž samozřejmě platí pro Mariupol a Azov Steel. Tam je to však pro NATO nejisté. Jejich lidé jsou v pasti a je jen otázkou času, kdy dojde munice a hlad vyžene krysy z děr. Rusko a DPR chtějí tyto lidi zajmout živé, stejně jako amerického generálmajora. Pak bude muset Západ vysvětlit, co tam jeho lidé dělali.

Nyní ke Kramatorsku.

Více než 100 civilistů tam zahynulo, když raketa zasáhla uprostřed davu čekajícího na evakuační vlak. Hrozný zločin. Proč to tedy není zneužíváno stejným způsobem jako úmrtí v Buče? V Buče je vyprávění zasazeno a dokud tam nedojde ke skutečnému nezávislému vyšetřování, musí se každý sám rozhodnout, které verzi bude věřit. V Kramatorsku je to jiné.

Existují fotografie trosek rakety se sériovými čísly, což dokazuje, že ruský výklad je správný. Jde o typ rakety, který ruská armáda dlouho nepoužívá. Nejen to. Výrobním číslem lze prokázat, ze kterého skladu tato zbraň pocházela a není pochyb o tom, že byla v držení ukrajinské armády. Kramatorsk tedy ze západního vyprávění zmizel. Přesto je bodnutí nasazeno, protože kdo tomu chce věřit, může být osvícen pouze západním popřením a to přitom žádné nebude.

Existenci různých biolaboratoří už nelze popřít

Jedna věc je dodávat válečné vybavení – to z vás také dělá válečnou partu – ale něco jiného je, když jsou vojáci aktivně zapojeni, i když „jen“ jako „trenéři. Jsou to specialisté, kteří například vyhodnocují satelitní snímky, aby následně předávali strategické informace kyjevským vojákům? Nebo dokonce sami dávají taktické pokyny? USA neustále prohlašují, že do této války nezasahují. Ale s „trenéry“ a informacemi, které nyní přicházejí z Mariupolu, je to již další otevřená lež. Nelze se tedy divit, když USA tak netypicky mlčí, když jsou jejich specialisté zabíjeni na Ukrajině.

Bude zajímavé sledovat, s jakou propagandistickou bubnovou palbou NATOstán zareaguje, až Rusko představí světové veřejnosti vězně z ocelárny v Mariupolu. Existenci různých biolaboratoří už nelze popřít. Pokud se navíc představí lidé, kteří aktivně kolaborovali, skutečně se aktivně účastnili válečného úsilí, bude to pro NATO stísňující.

Budou to mít tentokrát následky?

Zkušenost říká, že západní mediální monopol také velkoryse ignoroval všechny lži USA v arabském regionu. Důležité ale bude, že zbytek světa, mimo NATO, uvidí, kdo je ve skutečnosti prolhaný lotr. Prostě „říše lží“, jak to Putin tak výstižně pojmenoval. To bude dále izolovat NATO, což ztíží vyzmizíkování amerických imperiálních zločinů předváděných jako humanitárních akcí.

Již pěkných pár let probíhají sankční války proti Rusku, které se nechce podřídit onomu „pax amerikana“. Takže si myslím, že Německo vlastně za Ukrajinu vůbec nebojuje, vlastně nemůže, nechce-li podporovat tento zásadně zkorumpovaný stát. Bojuje pouze v kartelu NATO proti Rusku. Ať to stojí, co to stojí, a na válečné zločiny USA jsme si zvykli nejpozději od války ve Vietnamu.

Ano, i my bojujeme proti Rusku, až do posledního Ukrajince.