Medveděv: Je pravděpodobnější, že se americký tiskařský lis rozbije, než že USA porazí Rusko

13. května 2022cz24.news

RUSKO: Místopředseda bezpečnostní rady Ruské federace Dmitrij Medveděv v komentáři k novému americkému balíčku pomoci Ukrajině ve výši 40 miliard dolarů uvedl, že dřív se americký tiskařský lis, kvůli kterému země (USA) neustále zvyšuje svůj veřejný dluh, rozbije, než že Spojené státy způsobí těžkou porážku Ruska. Podle jeho slov „cílů speciální operace bude dosaženo“.

Vysvětlil, že vojenská pomoc Ukrajině ze strany Spojených států se neuskutečňuje kvůli lásce k této zemi, ale pro dosažení vlastního cíle Ameriky. Toto je „pokračování zástupné války proti Rusku, přání zasadit naší zemi těžkou porážku, omezit její ekonomický rozvoj a politický vliv ve světě,“ napsal Medveděv ve svém Telegramu.

„To nevyjde. Rychleji se rozbije jejich tiskařský stroj, kvůli kterému Amerika neustále zvyšuje svůj již tak přehnaně nafouknutý veřejný dluh,“ napsal Dmitrij Medveděv.

Američané by podle něj měli poděkovat „svým rusofobním úřadům“ za „šílené ceny benzínu a potravin“.

ZDROJ: alternatio.org/events/all/item/103428-medvedev-skoree-slomaetsya-amerikanskiy-pechatnyy-stanok-chem-ssha-naneset-porazhenie-rossii / Pokec24.cz