Jen ubožák či blbec může tvrdit, že za tragedii Ukrajiny může Rusko

12.5.2022 -sandokan

I když nekorektně, stále v historickém kontextu! Pomalu ale jistě vyplouvají na povrch fakta, která nám naše sdělovací prostředky jaksi zapomněly a zapomínají říct o tom, kdo způsobil současnou krizi na Ukrajině a kdo jediný nese odpovědnost za všechno to utrpení tamních lidí.

Není to Rusko! Rusku naopak patří velké dík za to, s jakou opatrností a ohledem na civilní obyvatelstvo Ukrajinu čistí od těch fašistických sviní, které již od roku 1945 na Ukrajině podporovala americká CIA!

Snad se panu Putinovi podaří celou věc ustát a dotáhnout do zdárného konce! Má můj velký obdiv! Pan Lavrov, samozřejmě také. Za tu trpělivost s těmi idioty, s tou svoločí!

Již 13.prosince 2013, tedy 2 měsíce před Majdanem USA veřejně přiznaly ústy paní Nulandové, že (v odkazu video) do rozvratu Ukrajiny napumpovaly 5 miliard dolarů!

Na dalším videu, u kterého, bohužl není zřejmo kterého data je, mluvčí Pentagonu John Kirsby mimojiné říká, že (v odkazu video) 8 let USA, Kanada a Velká Británie a další spojenci připravovali Ukrajinu pro tuto válku. Pokud nerozumíte anglicky, jistě si seženete někoho, kdo vám video přeloží.

Nehledě na fakt, že celých 70 let – začaly prakticky hned od kapitulace Německa v květnu 1945 – (v odkazu video) americká CIA rekrutovala nacisty, aby rozvraceli SSSR a dnes tedy Rusko.

USA začaly tehdy také financovat tlupy ukrajinských Banderovců, které měly za úkol pronikat na území Československa a páchat rozvratnou činnost. Dle zdrojů a pamětníků pronikly až na Moravu a chovaly se doslova jako dobytci!

Ještě nějaký omezenec chce tvrdit, že za ten průšvih na Ukrajině může Rusko? Možná by se měl nechat vyýšetřit.

Slava Ukraini!

-sandokan-